SİZE ÖZEL

AYRICALIKLARINIZ

Prestijli imkanlarla hayatın her saniyesinden keyif alabilmeniz için eksiksiz bir hizmet burada!

Hayatınıza değer katmak için tasarlanan Loza Evleri; güvenliğinizden yaşam standartlarınıza, sağlığınızdan yatırım kazancına bir projenin sunması gereken her detayı içeriyor. Bu özel proje yenilikçi ve fonksiyonel daireleriyle size hayallerinizi yaşama fırsatı sağlarken; eğlence ve yaşam merkezinin ortasındaki konumuyla da İstanbul’u doyasıya yaşama ayrıcalığını ayaklarınıza getiriyor.

Hayalinizdeki Yaşam

Kapalı Yüzme Havuzu

Gün sonunda tüm yorgunluğunuzu arkanızda bırakıp huzuru tadabileceğiniz Loza Evleri’nde suyun dinlendirici etkisini doyasıya yaşayacaksınız.

Hayalini Kurduğunuz Sağlık Dolu Yaşam

Fitness Salonu

Sağlık dolu bir nefes almanız için bünyesinde fitness salonu bulunduran Loza Evleri, sizi geleceğe sağlık ve mutluluk dolu adımlarla taşıyor.

Gelecek Nesiller Loza Evleri’nde Güven ve Keyifle Büyüsün

Açık Çocuk Oyun Alanları

Çocuklarınızın güvenli bir ortamda sosyalleşebilmesi için her şey düşünüldü. Oyun oynayabilecekleri parklar, yemyeşil bir bahçe ve daha fazlası çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için tasarlandı.

Sauna

Loza Evleri hamam kültürünü ve sauna ferahlığını size sunuyor. Bedeninizin ve ruhunuzun tamamen yenilendiğini hissetmeniz için tüm ayrıcalıklar burada bir araya geliyor.

Yeşil Alanlar

Hem sizin hem de çocuklarınızın güzel vakit geçirebileceği bir yaşam sunan bu özel proje; yürüyüş parkurları, kamelyaları, geniş park alanıyla evinizdeki konforu dışarı taşıyor.

Ticari Üniteler

Proje bünyesinde yer alan 6 adet mağazası ile beklentileri ve ihtiyaçları karşılayan Loza Evleri’nde zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.